betboo anlık banka havalesi

Betboo bahis sitesine para yatırma yöntemlerini ve limitlerini betboo para yatırma başlıklı yazımızda tek tek belirtmiştik ama biraz karışık olan ve diğer yabancı sitelerinde pek bulunmayan ve üzerine çok soru geldiği için burada betboo anlık banka havalesi ile para yatırma seçeneğini tek başlık altında ayrıntılı olarak anlatacağım.

1) Betboo’ya giriş yapın ve para yatırma bölümüne girin aşağıda ekran görüntüsünü gördüğünüz gibi Betboo’nun para çekme yöntemlerini göreceksiniz.

betboo banka havalesi

2) Yöntemler içersinen anlık havale seçeneğine tıklayın Bu arada başta hatırlatmam gerekirdi betboo anlık banka havalesi için şu anda sadece ziraat bankası, işbankası ve garanti bankası internet bankacılıklarına sahip olanlar kullanabiliyor ve para yatırma alt limiti 100 TL üst limiti 21.000 TL. Anlık havale seçeneğini tıkladığınızda aşağıdaki ekran görüntüsü karşınıza gelir. ve yatırmak istediğiniz mikyarı girip “yatır” butonuna tıklayınız.

betboo anlık banka havalesi

3) 3. ekranda yukarda belirtiğim gibi işlem yapabileceğiniz bankaları gösteren ve işlemi gerçekleştirecek olan aracı kurum vouchbuyer ekranı gelir. Bu ekranda yapacağınız tek işlem yukarıda belirttiğim 3 bankadan birinin internet bankacılığına sahipseniz “submit” butonuna tıklamak.

betboo havale

4) İşleminizi yürütmeniz için bilgisayarınız windows olması gerekir. Çünkü 4. aşamada bilgisayarınıza bir program indirilecek ve bu programı bilgisayarınızı yükleyip “run” butonuna basmanız gerekiyor. Program size seçeceğniz bankanın internet bankacılığı giriş ekranına yönlendirecek. Ve siz bankanız normal giriş şifresiyle ve güvenliğiyle giriş yapıp işlemi onaylayacaksınız. Bu sayede banka havale işleminiz anında gerçekleşecek ve normalde %5 komisyon yani masrafı olan bu işlemden Betboo artık masraf almıyor.