betboo okey

Betboo , okey bölümünü 2016 yılında devreye aldı ve o günden itibaren Türk okeycilerinin bir numaralı paralı okey platformu oldu. Gerçek para ile okey bilginizi konuşturabildiğiniz iyi kazançlar elde edebildiğiniz üstelik iyi de eğlenceli vakit geçirebildiğiniz bu platformda klasik okey, okey 101 ve katlamalı okey 101 oyunları yer almaktadır. Betboo okey oyunu oynayabilmek için öncelikle Betboo’nun tüm rünlerini kullanabileceğiniz Betboo yeliğiniz bulunmalıdır. Betboo kayıt sayfamızdaki makalede siteye üye olmakla ilgili tüm ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. Betboo’ya üye olduktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra site anasayfasındaki üst segmelerde yer alan ürünlerden okey linkine tıklayarak okey sayfasına yönlendirilirsiniz.

betboo okey

Betboo okey bölümünde yer alan oyunları dilerseniz paralı mod veya dilerseniz eğlenceli mod ile parasız oynayabilirsiniz. Paralı oyunu seçtiğinizde sizlere ana ekran ortasında o anda açık olan oyunlar gösterilir bu oyunlardan birisine girmek istemezseniz de “+” butonuna tıklayarak sizde kendi masanızı oluşturup gelecek diğer 3 kişiyi beleyebilirsiniz. Genellikle akşam saatlerinde yoğun olan Betboo okey 101 masalarında en az 10 TL giriş ve en fazla 1000 TL girişli masalar yer alır. Bu masalarda toplanan paranın %95’i kullanıcılara dağıtılır. Örneğin 100 TL’lik bir masaya oturduğunuz ve 400 TL toplam ikramiye var birinci 380 TL alır. Ya da masa ayarına göre bu miktar ilk iki veya ilk üç arasında da bölüştürülebilir. Bu nedenle oturduğunuz masanın kurallarına ve giriş limitlerine dikkat ediniz.

Okey platformunda oyun için gerekli bilgiler ve kurallar da ayrınıtlı olarak anlatılır. Bu kurallar oldukça ayrınıtlıdır. Kurallar sayesinde hem 101 okeyi daha net öğrenebilir hem de Betboo kurallarını ve oyun işleyişini öğrenebilirsiniz. Oyun platformunda sahte okey nedir, oyun taşlarının dağıtımı, çifte bekleme gibi tüm kurallar şüpheye yer vermeyecek şekilde anlatılmıştır.